Vizyon – Misyon

Vizyon – Misyon

Vizyon – Misyon

Gelişmiş kreatif ve interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak.

– Titizlik ile inşa ettiğimiz firma geçmişimizin verdiği güven ile büyüyerek bu sektörde ilerlemek.
– Kaynakları verimli kullanmak,
– Çalışanların katılımı ve müşteri odaklılık ilkelerini amaç edinmiş olmak,
– Sürekli yenilenme, araştırma, gelişme prensibi ile müşterilerimize toplam kalite anlayışından ödün vermeden üretim çeşitliliği sunmak.
– Düşük maliyet ve yüksek kalitede üretim yapmak.
– Kârlı ve verimli bir firma olmak.
– Çevreye duyarlı  bir kuruluş olmak
– Kaliteyi bir yasam tarzı haline getirmek.

 

Vizyonumuz

vizyon-misyon Sorumluluk duygusu, dürüstlük ve kanunlara riayet temel değerlerimiz olmak üzere; rakipsiz servis paketleriyle desteklenen yüksek kaliteli ürün ve hizmetleri sunarak en çok tercih edilen marka haline gelmek.Değişen ve gelişen Branda veya Tente iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Alanında ve bölgesinde en kaliteli güvenilir hizmeti vermeyi amaç edinmiş olan Şeffaf Branda, tamamen müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı hizmet anlayışı ile hareket etmektedir.

Her geçen gün kendini geliştiren ve değişen trendleri yakından takip edip, Tente, Çadır ve Branda ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Alacağınız hizmet ve elde edeceğiniz ürünler garantimiz altındadır. Proje başlangıcından ürünlerin teslim anına kadar takip ve satış sonrası hizmette müşteri menfaatlerini gözetmeyi ilke edinmiş bulunmaktayız.

Her geçen gün, her yeni teknoloji, her yeni proje, çadır sektöründe tecrübemizi sağlamlaştırmış ve bunun sonucu olarak kendimize güvenimizi pekiştirmiştir. Bu sayede alanımızda ve bölgemizde hizmette sınır yok diyoruz.

Ürünlerimizin kalite çeşitliği yanında renk seçenek ve çeşitliği de oldukça fazladır. Üretim yaptığımız renk ve kalite dışında özel şartlar altında istenilen renk ve kalitede üretim yapma kapasitemiz mevcuttur.

Zamanla yarıştığımız ve müşteri memnuniyetinin maksimum önemde olduğu günümüzde,üretim safhasından sonraki en önemli hizmet ,üretilen ürünlerin zamanında ve eksiksiz müşterilerimize ulaştırılmasıdır.