TENTE

Pergola Tente

Tente

Tente nedir sorusuna  verilebilecek en kısa  cevap; brandanın çeşitli mekanik aksamlar üzerine gerdirilerek oturtulmuş ve En kötü hava şartlarından  korunmak amacıyla kullanılmak üzere  tasarlanan sistemlere verilen genel bir isimdir.  Tenteler genellikle güneş, yağmur gibi hava etkenlerinden mekanlarımızı korumak için kullanılmaktadır.  Tenteler çeşitleri arasında  birçok seçenek bulunmaktadır, bunlardan  hangilerinin mekana  gideceği veya daha  kullanışlı olacağına  uzman  kişiler  tarafından  karar verilmesi daha  sağlıklı olacaktır. Eğer mekan pergole tente için uygun değilse, farklı bir tente  modeli seçimi yapılması gerekmektedir. Bunun gibi detaylar için kaliteli tente ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgileri öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu yazımızda  tentecisi ile alakalı gerekli bilgileri ve  aynı zamanda  tenteci  fiyatları hakkında  kısa  bilgiler  sunmaya  çalışacağız.

Tentelerin Fiyatları

Tente fiyatları, tentenin modeline  göre  değişim göstermektedir. Tenteciniz de  kullanılacak branda kumaşının modeli ve metrekaresi tentelerin  fiyatları için oldukça önemli detaylardan birisidir. Tenteci fiyatları aynı zamanda  dolar kuru ile orantılı olarak belirlenmektedir. Bu saydığımız sebeplerden dolayı, web sitemize tente  fiyatları ile alakalı sabit bir tutar maalesef girilememektedir. Bunun yerinde  hemen  bizimle  iletişime  geçebilir ve  güncel tenteler  fiyatları hakkında  daha  detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Tentelerin Çeşitleri

Tentelerimizin çeşitleri, oldukça fazla  seçeneğe sahiptir. Bunlar arasında  en çok tercih edilenlerden başlayarak sıralamak gerekirse; pergola tente sistemleri, mafsallı tenteci, çift açılır tenteler, sabit tenteci, körüklü tentem, raylı tenteler gibi modeller bulunmaktadır. Her model birbirinden farklı opsiyonel çalışma  prensiplerine  sahiptir. Bazı tenteler manuel olarak açılabildiği gibi, bazı modeller uzaktan kumandalı şekilde otomatik açılan tentelerin. Bazı tenteler katlandıktan sonra rulo şeklinde  açıkta kalırken. bazı modellerde  kapalı bir mekan koruma  içinde  muhafaza  edilir.

İstanbul tenteci

İstanbul tente, firmaları arasında  yıllardır faaliyet gösteren firmamız, göktaş branda alt kuruluşu olarak hizmet sunmaktadır. Yılların verdiği deneyim ve  arkamızda  bıraktığımız müşteri memnuniyetleri en büyük destekçimiz olmuştur. Müşterilerimizin maddi olanaklarına  göre imkanlar sunarak, hem kaliteli bir iş sunuyoruz hem de, müşteri kitlemizin ihtiyaçlarına  karşılık veriyoruz.

Branda Çadır ve Şeffaf Kış Bahçe sistemleri için İletişim için TIKLAYIN