Smart Branda

Smart Branda

Smart Branda

İstanbul’un lider Smart Branda, Şeffaf Kış Bahçesi’ne Hoş Geldiniz. Firmamızca Akıllı Branda sistemlerinde oluşan Günümüz sektöründe branda ile alakalı bula bileceğiniz tüm sorular ve cevaplar firmamızın adı altında mevcut ve gerekli doneleri sağlamakla mükelleftir, teknolojik Stor cihazları ile bularak onarımını yapmaktadır. Tüm Branda ile alakalı teknolojik cihazlarımız ile kırmadan, garantili  ve noktasal olarak tespit ediyoruz. İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Size En Yakın Acil Müdahale ekiplerimiz ile sizlere en kısa sürede ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Ürün Galerisi

Ürün Galerisi

Smart Branda Fiyatları

Profesyonel ekipmanlarımız ile garantili ev ve işyerilerinizde Akıllı Şeffaf Branda Alan Kapama işini itina ile Yapmaktayız. Son teknoloji ithal Branda Kumaşları ile yapılan tespit işlemlerimiz ve sonrasında gerçekleştirilen onarım işlemlerimiz firmamızca garantilidir. Ekibimiz Sertifikalı Branda,Tente ve Çadır Ustalık imalatçı tesisatçılarından oluşmaktadır. Branda, Çadır, Tente, dokuma, bez vb. Malzemeden yapılarak tutturulan, taşınabilir barınak. Modern tipteki çadırlar bir hayli lüks olabilmekle birlikte çoğu durumda en ucuz konaklama biçimi. Genellikle güneşten korunmak için bir yerin üzerine gerilen bez, naylon vb.nden yapılmış örtü.

  • mimari olarak daha estetik modern olurken kullanışlılığının da artmasını,
  • tehlikelere karşı daha kullanışlı güvenli olurken şeffaflılığının ve manzarasının en üst düzeyde kalmasını,
  • daha kolay iklimlendirilirken enerji tüketiminin en minimuma indirecek şekilde çevreye duyarlı hale gelmesini,

ve benzeri değişimleri talep etmektedirler.

Akıllı Branda Alanında bilgi ve deneyim sahibi Brandacı ustaları ile çalışan firmamız, teknoloji ve bilim alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek, bu gelişmelere hızla ayak uydurmaktadır.

Kurulduğu yıldan bu yana zahmetli sorunları minimum süre içerisinde maksimum kaliteli işçilikle ortadan kaldıran firmamız, İstanbulluların en çok tercih ettiği Şeffaf Branda firması haline gelmiştir.Geniş ve uzman kadrosuyla sizlere aynı gün içerisinde servis olanağı sağlayan firmamız, meydana gelen sorunları daha da ileriye gitmeden tespit eder ve ardından Smart Branda tamir veya montaj işlemini gerçekleştirir.

Smar Branda Modelleri Akıllı Tente Çeşitleri
Şeffaf Kış Bahçesi

Şeffaf Kış Bahçesi

İLETİŞİM bilğilerimiz

Telefon

TEL: 0(212) 520 87 11
TEL: 0(212) 514 01 74
TEL: 0(212) 531 39 44
TEL: 0(535) 920 08 95

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir