ŞEFFAF BALKON PERDESİ

Şeffaf branda balkon perdesi

Şeffaf balkon perdesi

Şeffaf Branda balkon otomatik veya manüel olarak kullanabileceğiniz bir üründür.

Sistemde şeffaf mika kumaş kullanılmaktadır. Ray sistemi sayesinde motor takılı olan sistem kumada yardımı ile açılıp kapanmaktadır.

Firmamız şeffaf tente perde alanında kendisini daima ileri taşımayı başarabilmiş bir firma olarak adını duyurmayı başarmıştır. Değişik kategorilerde başarılı olamayı başaran ve dilden dile yayılmayı başarabilmiştir.  İşçilik, kalite ve malzeme kullanımında oldukça önem veren firmamız sizler için özel tasarımlarda gerçekleştirmekte. Şimdi sizlere şeffaf çadır hakkında bilgi vereceğiz.

Yaptığımız tüm işlerin sürekli arkasındayız. Profosyenel çözümler sunmak için çalışan firmamız kurumsal çözüm sunmaya devam etmektedir.

Branda ürünleri arasında mimari çalışmalar yapan firmamız güçlü referanslara sahiptir.

Ayrıca tüm Türkiye’de bu hizmetleri sunabilen Öncü firmalardan biriyiz.

 

Şeffaf Tente Perdenin Yapım Aşaması

Şeffaf tente perdenin nasıl yapılır sorunun cevabını sizlere anlatmak istiyorum. Şeffaf tente perde çok kolay yapımı vardır. Eğer rüzgar işlemeyecekse ortaya çıtalarla sabitlendirici ve taşıyıcı yapılır ve şeffaf tente perde oluşur. Fakat çatılı yapılacaksa bu iş biraz kolay olmaktan çıkmaktadır. O yüzden bu işten anlayan ve işinin ehli birisine yapım aşamasını yaptırmanız gerekmektedir. Yoksa başınız çok ağrır ve güzel verim alamazsınız.

şeffaf balkon perdesi fiyatları piyasanın altında favori branda firmasında bulabilir aynı fiyata kalite ve üstün hizmeti de satın almış olursunuz. Kurulacak mekânın niteliği, kullanılacak malzeme seçimi ve sistemdeki ek ekipmanlar gibi pek çok iç ve dış etken fiyatı etkileyebilir. Göktaş branda firmasına ait web sitesinden gerekli bilgileri almak için iletişim bölümünden firmaya ulaşabilirsiniz.

Firma bünyesinde üretilen her üründe olduğu gibi şeffaf tente perde üretimi de aynı özen ve ilgi ile yapılmaktadır. Yapılan her iş için uzman kadro olup kendi alanında deneyim ve tecrübeli çalışan kadrosu mevcuttur.

Şeffaf balkon perdesi 

Şeffaf balkon perdesi

Şeffaf balkon perdesi 

Şeffaf balkon perdesi

fermuarlı şeffaf branda fiyatları

fermuarlı şeffaf branda fiyatları

şeffaf balkon tentesi

şeffaf balkon tentesi

şeffaf balkon çadırı

şeffaf balkon çadırı


Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum “ŞEFFAF BALKON PERDESİ

 • Sevdiye Atlı

  Kırklarelin e gelebir misiniz ?7m ye 3mverandamız var. Stor şeklinde şeffaf dayanıklı kapatmak istiyoruz Tahmini kaç lira tutar?Ebat 3-7-3-tavan yüsekliği 2,70 m.Ya da Kırklareli merkezdebir şubeniz var mıdır?

 • seffaf branda Yazar

  Otomatik Şeffaf Balkon Perdesi
  Balkonlar için kullanıma oldukça uygun olan sistem cam balkon gibi raylı bir sisteme sahiptir. Somfy motor sistemi ile çalışan şeffaf stor sistemini bir kepenk gibi düşünün balkon cepheniz düz ise oldukça güzel ve işlevsel olabilir.

  Şeffaf tente perde nedir derseniz perde günümüzde hayatımızın her köşesinde yer alan bir çeşit çadırdır. Günümüzde şeffaf tente perde çay bahçeleri veya kafelerin sigara içme alanları için yaptığı insanların hava şartlarından etkilenmemesi için yapılan bir çeşit çadır biçimidir. Şeffaf tente perdenin çok sağlam olup olmaması yapım aşamasındaki sağlamlığıyla eşdeğerdir. Şeffaf tente perdeyi rüzgar sirkülasyonun çok olduğu yerlere kurarsanız eğer çok şikayetçi olabilirsiniz. Fakat herhangi bir hava boşluğunun girmesine izin vermeyip çıtaları sağlam ve güçlü olarak inşa ederseniz şeffaf tente perdenin hiç bir sıkıntı çıkarmayacağından emin olabilirsiniz. Şeffaf tente perde aslında çadırın aynısıdır. Fakat şeffaf tente perdeyi çadırdan ayıran en önemli özelliği çevresi komple branda olmaması bazı yerlerin şeffaf branda olması bir nevi pencere edası vermesidir. Kafelerde şeffaf tente perde kullanılan özelliklerdendir. Çünkü sigara içme alanları için hem sıcak olması hem de şeffaf kısımların açılmasından dolayı açık hava olarak sayılması cafelerde çok görülme oranın arttırıyor

  Dilerseniz Uygun fiyat bakımından daha uygun olan şeffaf balkon brandaları da düşünebilirsiniz. Şeffaf branda fiyatları konusunda uygun fiyat anlayışı ile hizmet veren firmamız ürün kalitesini ön planda tutmaktadır.

 • seffaf branda Yazar

  Branda, çadır ve tente gibi ürün sektörüne 1976 yılında giren şeffaf kış bahçesi branda firması tam olarak 250 ye yakın zengin çeşitlilikte alana sahiptir. Ürünleri çok amaçlı tente, araba brandası, eğlence çadırı, hangar ve iftar çadırı, şeffaf tente perde, havuz, kamp çadırı, kamelya, kapalı spor tesisleri, mafsallı, sabit ve körüklü tenteler, şantiye çadırı şeffaf branda, şemsiye, yarasa ve tören çadırı gibi pek çok ana başlık altında değişik model ve tasarımları üretmektedir.  Şeffaf tenteler genelde çay bahçeleri, kâfeler ve lokanta gibi yerlerin bahçelerinde tercih edilebileceği gibi evlerin balkon sistemleri içinde kullanılabilir. İstenilen her yere uygun olabilecek bu şeffaf tenteler pek çok kullanım amacına hizmet edebilir. Şeffaf olması karşıyı görebilme imkânını vermesi, tente sistemine benzer bir şekilde dişli mekanizme ile rulo haline gelmesi, pratik toplama ve kullanım sağlaması, cam görüntüsü ile zarif, estetik bir ortama aydınlık bir görüntü kazandırması gibi pek çok genel ve özel nenden dolayı talep edilmektedir. Göktaş branda firması bu talebe karşılık verecek yüksek kalite ve uzman çizimleri ile müşterilerini beklemektedir.