ŞEFFAF BALKON PERDESİ

ŞEFFAF BALKON PERDESİ

Şeffaf balkon perdesi

Şeffaf Branda balkon otomatik veya manüel olarak kullanabileceğiniz bir üründür.

Sistemde şeffaf mika kumaş kullanılmaktadır. Ray sistemi sayesinde motor takılı olan sistem kumada yardımı ile açılıp kapanmaktadır.

Firmamız şeffaf tente perde alanında kendisini daima ileri taşımayı başarabilmiş bir firma olarak adını duyurmayı başarmıştır. Değişik kategorilerde başarılı olamayı başaran ve dilden dile yayılmayı başarabilmiştir.  İşçilik, kalite ve malzeme kullanımında oldukça önem veren firmamız sizler için özel tasarımlarda gerçekleştirmekte. Şimdi sizlere şeffaf çadır hakkında bilgi vereceğiz.

Yaptığımız tüm işlerin sürekli arkasındayız. Profosyenel çözümler sunmak için çalışan firmamız kurumsal çözüm sunmaya devam etmektedir.

Branda ürünleri arasında mimari çalışmalar yapan firmamız güçlü referanslara sahiptir.

Ayrıca tüm Türkiye’de bu hizmetleri sunabilen Öncü firmalardan biriyiz.

 

Şeffaf Tente Perdenin Yapım Aşaması

Şeffaf tente perdenin nasıl yapılır sorunun cevabını sizlere anlatmak istiyorum. Şeffaf tente perde çok kolay yapımı vardır. Eğer rüzgar işlemeyecekse ortaya çıtalarla sabitlendirici ve taşıyıcı yapılır ve şeffaf tente perde oluşur. Fakat çatılı yapılacaksa bu iş biraz kolay olmaktan çıkmaktadır. O yüzden bu işten anlayan ve işinin ehli birisine yapım aşamasını yaptırmanız gerekmektedir. Yoksa başınız çok ağrır ve güzel verim alamazsınız.

şeffaf balkon perdesi fiyatları piyasanın altında favori branda firmasında bulabilir aynı fiyata kalite ve üstün hizmeti de satın almış olursunuz. Kurulacak mekânın niteliği, kullanılacak malzeme seçimi ve sistemdeki ek ekipmanlar gibi pek çok iç ve dış etken fiyatı etkileyebilir. Göktaş branda firmasına ait web sitesinden gerekli bilgileri almak için iletişim bölümünden firmaya ulaşabilirsiniz.

Firma bünyesinde üretilen her üründe olduğu gibi şeffaf tente perde üretimi de aynı özen ve ilgi ile yapılmaktadır. Yapılan her iş için uzman kadro olup kendi alanında deneyim ve tecrübeli çalışan kadrosu mevcuttur.

Şeffaf balkon perdesi 

Şeffaf balkon perdesi

Şeffaf balkon perdesi 

Şeffaf balkon perdesi

fermuarlı şeffaf branda fiyatları

fermuarlı şeffaf branda fiyatları

şeffaf balkon tentesi

şeffaf balkon tentesi

şeffaf balkon çadırı

şeffaf balkon çadırı


Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir