Motorlu Şeffaf Branda

Motorlu Şeffaf Branda

Motorlu Şeffaf Branda

Motorlu Şeffaf Branda sizlere bahsettikten sonra genel olarak kullanım alanlarından söz etmek isterim birçok kişinin işletmenin tercihi olan motorlu kapı brandaları genellikle kafe ve restoranlar tarafından tercih edilmektedir. Veranda gibi bahçeye açılan mekanlarda kapatılmak maksadı ile kullanılması mümkündür.  Otomatik oluşu ve ayrıca motorlu oluşu insanlara büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Dilerseniz uzaktan kumandalı olarak imal edilebilir ve kullanabilirsiniz. Led ışık sistemine de sahiptir. İstek doğrultusunda farklı ışıklandırma sistemi de kurulabilmektedir.

Şeffaf Pvc Mika

Şeffaf Pvc Mika

Otomatik sistem yeni model branda ürünleri ile tekrar karşınızdayız. Göktaş branda sektörde hızla büyümeye devam ediyor. Yeni imalatına başladığımız otomatik branda kapı ve kepenk sistemleri ile artık bir kumanda yardımı ile kapınızı açacak ve kapatabileceksiniz.

Motorlu Şeffaf Branda

Motorlu Şeffaf Branda

Ürün şeffaf yada dilediğiniz bir renkte branda ile tasarlanabilir. Bu ürünü Cafe perdelerinde kullanabilirsiniz. Fermuarlı olan cafe şeffaf kapama sistemleri bu sistemle değiştirilebilir.

Sanayilerde ve ya lokantalarda sık olarak tercih edilmektedir. Şeffaf yapısı ile içeri ve dışarısı çok rahat görünmekte, dört mevsimin olumsuz hava koşullarına oldukça dayanıklılık göstermektedir.

Dilediğiniz zaman fermuar zahmeti çekmeden kumanda yardımı ile şeffaf brandayı kaldırabilirsiniz.

Şeffaf Kış Bahçesi olarak branda sektöründe her zaman ilklere imza atıyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz modeli tasarlıyoruz.

Otomatik Katlanır Şeffaf Branda ve Diğer Hizmetler

Firmamız Göktaş Tente olarak verdiğimiz başlıca ürün hizmetleri:

  • Pergola Tente
  • Otomatik Motorlu Tente
  • Otomatik Katlanır Cam
  • Mafsallı Tente
  • Klasik Tente
  • Sabit Dekoratif Tente
  • Çift Açılır Tente
  • Otopark Tentesi
Motorlu Şeffaf Branda

Motorlu Şeffaf Branda

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir