Kapalı Şeffaf Kış Bahçesi Modelleri

Kapalı Şeffaf Kış Bahçesi Modelleri

Kapalı Şeffaf Kış Bahçesi Modelleri

Şeffaf Branda Kış bahçesi olarak da Kullanılan Şeffaf Tente Branda birçok çeşitleri bulunmaktadır. Size tavsiyemiz ( 0,60 mm veya 0,80 mm kullanılmasıdır. ) çünkü Şeffaf Tente Branda Yazın Güneşin etkisi ile Genişlemektedir ve Kış aylarında da gelen Soğuk ‘dan dolayı çekmeler yaşanabilmektedir Şeffaf Tente Branda seçimini yaparken alacağınız brandanın kalitesini göz önünde bulundurun Uzak Doğu Ürünleri kesinlikle kullanmayın.

Fermuarlı Şeffaf Kış Bahçesi

Şeffaf kış bahçesi, mekanlarınızın dışında bulunan alanlarınızın yaz, kış kullanıma açılmasını sağlayan çok kaliteli ve görselliği ile ön plana çıkmış branda modelidir. Fermuarlı şeffaf branda, özel saydam pvc branda ile kaplanmıştır ve istenildiği taktirde içerisi dışarıdan görünebilir şekilde  yapılmaktadır. Kapalı brandanın kurulacağı alan önceden ölçüm yapılır ve şeffaf brandanın iskelet yapısı inşa edilir. Kurulan yapının dış yüzeyine mika adı verilen kalın branda giydirilir aynı zamanda  pencereleri için pvc branda ile sağlamdık kazandırılır. Kullanıldığı alanlarda  güneş, yağmur, toz, rüzgar gibi doğal faktörleri keser ve kalın branda yapısı sayesinde kışın soğuk havanın içeri girmesini büyük oranda engellemektedir.

Şeffaf Branda Kış Bahçesi

Şeffaf kış bahçem, daha çok kafe, restoran gibi yerlerde kullanılmaktadır. Şeffaf kış bahçesi‘nin kurulumunun yapılacağı alan, öncelikle gelen ekiplerimizle ölçümleri sağlanır ve kullanılacak malzemeler hakkında  detaylı bilgi sunduktan sonra, seçimleriniz doğrultusunda yapının başlaması sağlanır. Şeffaf kapalı kış bahçesi birbirinden kaliteli renklere sahip olabilmektedir ve hemen hemen istenilen her renkte üretimi mevcuttur. Müşterileriniz severek kullanacağı bu yapı sayesinde, müşteri portföyünüz de genişleyecektir. Özellikle sigara yasaklarından sonra  kullanımının arttığı gözlenen bu yapı sayesinde, misafirlerinizin rahatça sigara veya nargile içebilecekleri yapılara sahip olabilirsiniz. Özellikle kışın mekan tercihleri konusunda şeffaf kapalı kış bahçesi olan yerlerin tercih edildiği gözlenmektedir.

Şeffaf Kış Bahçesi Fiyatları

Şeffaf kış bahçesi fiyatları genellikle kullanılacak  kumaşın cinsine ve alanın ebatlarına  göre değişmektedir. Her alanın kendine has büyüklüğü olduğu için, buraya standart bir şeffaf fermuarlı branda fiyatı yazamamaktayız. Fakat aşağıda  bulunan iletişim adreslerimiz sayesinde bizlere  ulaşabilir ve hayalinizdeki yapının size ne kadar maliyeti olacağı veya tavsiyelerimiz doğrultusunda  bunu minimuma çektiğimizde  ortaya çıkan şeffaf branda fiyatını öğrenebilirsiniz.

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN

Şeffaf  Kapalı Kış Bahçesi Örnekleri
Şeffaf Kış Bahçesi Kapama

Şeffaf Kış Bahçesi Kapama

Kapalı Şeffaf Kış Bahçesi Modelleri

Kapalı Şeffaf Kış Bahçesi Modelleri

Kapalı Şeffaf Kış Bahçesi Modelleri

Kapalı Şeffaf Kış Bahçesi Modelleri

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.