KALiTE POLiTiKAMIZ

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Kaliteli üretim ilkesi ile kurulmuş olan Şeffaf Kış Bahçesi markasını sürekli geliştirerek ve farklılıklar yaratarak pazarda daha da büyüyüp bir dünya markası haline gelmek.

Kaliteyi sürekli müşteri memnuniyeti ilkesine dayandırmak ve bu memnuniyetin sınırsız olduğunun bilincinde olmak.

 •  Kaliteyi üst seviyede tutmak,
 •  Açıklık ve şeffaf olmayı sağlamak,
 •  Dürüst ve güvenilir olmak,
 •  Çalışkan ve özverili olmak,
 •  Verimlilik ve tutumu sağlamak,
 •  Zamanında teslimat yapmak,
 •  İnsana değer vermek,
 •  Güler yüzlü iletişimi sağlamak,
 •  Ekip çalışması yapabilmek,
 •  Yeniliğe ve değişime açık olmak,
 •  Müşteri odaklı olmak.

 

Ekonomik

Tüm sektörlerde olduğu gibi PVC Branda sektöründe de yüksek rekabet şartları ve gelişen ekonomik koşullar nedeniyle en ekonomik ve branda fiyatrı kalite karşılaştırması yapıldığında en uygun ürünleri üretmek fabrikamızın genel prensiplerinden biridir.

Satışını yapmakta olduğumuz ürünlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak imalatı ve teslim edilmesi vazgeçilemez olup ayni şekilde satış sonrası teknik desteğin ve servis hizmetlerinin de zamanında ve kusursuz olarak verilmesi kalite anlayışımızın değişmez bir parçası haline gelmiştir.

Branda Çadır ve Tente Fabrikamızda üretilen ürünlerin tamamı en son teknolojik gelişmeler ışığında,en kaliteli hammadeler kullanılarak dünya standartlarında üretilmektedir. Ürünlerimizde sağlığa zararlı hammadeler kullanmaktan kaçındığımız gibi

Kalite Politikamız

Tüm sektörlerde olduğu gibi PVC Branda sektöründe de yüksek rekabet şartları ve gelişen ekonomik koşullar nedeniyle en ekonomik ve fiyat kalite karşılaştırması yapıldığında en uygun ürünleri üretmek fabrikamızın genel prensiplerinden biridir.

Hedefimiz

Müşterilerinin yalnız şuan ki değil gelecekteki beklentilerini karşılayacak yaklaşım ile yeni çözümler oluşturmaya devam ediyor. Şeffaf Branda sunduğu hizmetler ile sizlere her durum için bir çözüm üretmektedir.

Hızlı Ulaşım

Zamanla yarıştığımız ve müşteri memnuniyetinin maksimum önemde olduğu günümüzde,üretim safhasından sonraki en önemli hizmet ,üretilen ürünlerin zamanında ve eksiksiz müşterilerimize ulaştırılmasıdır.

Çeşitlilik

Ürünlerimizin kalite çeşitliği yanında renk seçenek ve çeşitliği de oldukça fazladır. Üretim yaptığımız renk ve kalite dışında özel şartlar altında istenilen renk ve kalitede üretim yapma kapasitemiz mevcuttur.

Temel hedefimiz sürekli gelişerek ve farklılık yaratarak pazarda daha da büyümektir.

Başarımızda girişim ruhumuz, en yeni teknolojiyi kullanma, kalite, uzman yönetim kadromuz, tecrübeli çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti, hizmet anlayışımızı sektörde bilgi ve deneyimle birleştirerek şirketimizin amaç ve kurumsal kimliğini en güzel şekilde yansıtmaktadır.