HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Hakkımızda

Mevsimler boyu ; uzun ömürlü kullanabileceğiniz kaliteli , garantili hizmetler karşılığında sadece bir güleryüz beklentimiz ile sizlerleyiz . . .

Kaliteli üretim ilkesi ile kurulmuş olan Şeffaf Kış Bahçesi ; branda, çadır ve  tente sistemleri olmak üzere bu sektörde 1976 yılından beri siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Kısa sürede, hızlı teknolojik bir gelişim göstererek branda, çadır ve tente sistemleri konusundaki başarıları ile sektörde adından söz ettiren bir marka haline gelmiştir. Hedefimiz, müşteri beklentilerini en doğru şekilde tespit edip, bu beklentilere dürüstlük ilkelerinden ve kaliteden ödün vermeden cevap verebilmektir.

Şeffaf Branda Nedir

Satışını yapmakta olduğumuz ürünlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak imalatı ve teslim edilmesi vazgeçilemez olup ayni şekilde satış sonrası teknik desteğin ve servis hizmetlerinin de zamanında ve kusursuz olarak verilmesi kalite anlayışımızın değişmez bir parçası haline gelmiştir.

Şeffaf kış Bahçesi ; uzman kadrosu ve yaptığı kaliteli üretimle yenilikçi, müşteri odaklı ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sayesinde pazar payını artırmakta, sürekli yenilediği üretim teknolojisi sayesinde, günümüz rekabetçi ve devamlı gelişen pazarlarında değişen müşteri ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilmektedir.

Şeffaf Kış Bahçesi Özellikleri

Özel imalatlarla beraber açılır – kapanır Şeffaf otomatik Kapı tenteler, kasetli tenteler, mafsallı tenteler, Balkon brandası, kış bahçesi, şemsiyeler , motorlu pergola, ahşap ve alüminyum raylı tente sistemleri serisi ve sabit, modern, dış cephe tentelerini yaşadığınız alanlara uygulayan İSTANBUL Şeffaf Branda – Tente; her bir ürünün kendine özgü dekorasyon, dış görünüm, renk, desen ve 100’den fazla üretim şekli seçeneği ile hizmetinizdedir…

Hakkımızda Temel hedefimiz sürekli gelişerek ve farklılık yaratarak pazarda daha da büyümektir.

Başarımızda girişim ruhumuz, en yeni teknolojiyi kullanma, kalite, uzman yönetim kadromuz, tecrübeli çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti, hizmet anlayışımızı sektörde bilgi ve deneyimle birleştirerek şirketimizin amaç ve kurumsal kimliğini en güzel şekilde yansıtmaktadır.

Vizyonumuz

Uzman kadrosu, tecrübeli teknik birimi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Şeffaf Branda daima en iyi hizmet ve en kaliteli ürünü sunmaktadır.

Şeffaf Branda dünyadaki en iyi ürünlerin ve en son teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olarak konseptini sürekli geliştiriyor.

Müşterilerinin yalnız şuan ki değil gelecekteki beklentilerini karşılayacak yaklaşım ile yeni çözümler oluşturmaya devam ediyor. Şeffaf Kış Bahçesi Branda sunduğu hizmetler ile sizlere her durum için bir çözüm üretmektedir.

gizlilik politikasıiletisim iletişim Kanalları
iletisim whatsapp
iletisim phone
iletisim email

Şeffaf Kış Bahçesi Sistemleri

Fermuarlı Branda Fiyatları

Su Geçirmez Stor Şeffaf Branda
Şeffaf Branda Tente Çadır
Tente branda çadır Şeffaf Branda brandacı Web Tasarım ve SEO Çalışması - By Nebi Algaç